امروز جمعه است ، شنبه امتحان عربی دارم عربی رو هنوز شروع نکردم و دارم برای امتحان بعدیش یعنی ریاضی می خونم. 

به جرئت می تونم بگم ازاول سال تا الان اولین باره که سمت ریاضی دوازدهم میام.

تصمیم گرفتم ویدیو های آلا رو ببینم. 

برای امروز مبحث تابع رو باید ببینم  که 18 تا ویدیو داره و هر ویدیو چیزی حدود 30 دقیقه تایمشه + 309 تا تست حل کنم ازش و همچنین عربی رو بخونم واقعا امیدوارم بتونم برسم تا آخر شب.

فردا بعد از امتحان عربی مبحث مثلثات و حد رو شروع می کنم که روی هم 20 تا ویدیو دارن که هرکدوم تقریبا 30 دقیقه تایمشه + حل  179 تا تست برای مبحث مثلثات و 129 تا تست برای مبحث حد.

ویدیو هارو با سرعت 1.5 برابر میبینم تا کمتر طول بکشه با اینحال وسطشون خیلی پاز میکنم و این باعث میشه که کند پیش برم.

اگه بتونم طبق برنامه عمل کنم تا فردا آخر ویدیو هارو ببینم و حل تست انجام بدم ، یه روز از فرجه ریاضی ( یعنی یکشنبه ) باقی میمونه که تصمیم دارم این یه روز نمونه سوال های ریاضی ترم اول

توی سایت کانون  رو حل کنم برای ترم اول یه کلکسیون 113 تایی داره ! که خب قطعا نمیرسم تو یه روز همه رو حل کنم ولی تمام تلاشمو میکنم بیشترین تعدادی که ممکنه رو حل کنم.

با همه ی این ها ، انتظار نمره کامل ندارم. چون در طول سال لای ریاضیو رو هم باز نکردم .  فقط امیدوارم نمره قابل قبولی در بیاد ازش.

زیستو خراب کردم. خراااب ! دلیلشم به هم ریختن برنامه و زمان بندیم توی فرجه بود که نرسیدم مطالب رو مرور کنم و یه قسمت های کوچیکی رو هم نخوندم حتی 

بابتش خیلی ناراحتم

پارسال سر امتحان ترم 2 زیست حالم بدجور بد شد. حمله عصبی بهم دست داد و بی اختیار گریه می کردم و می لرزیدم و هیچ چیز یادم نمیومد. فکر کنم دلیلش 2 شب بی خوابی پیاپی بود

دبیر زیستمون مجبور شد بهم کلی تقلب برسونه تا فقط نمرم به پاسی برسه. 

دوست داشتم امسال برای ترم1 جبران کنم. ضمن اینکه کل ترم 1 هم سرکلاساش حاضر نشدم و خب دوست داشتم با یه نمره خوب جبران کنم همه اینارو. ولی نشد.

مهم نیست. 

بریم که ریاضی رو داشته باشیم :)

مشخصات

آخرین جستجو ها