توی این پست خیلی کوتاه منابعی که برای  کنکور 99 استفاده می کنم رو می نویسم.

اگه پشت کنکور موندم ، برای 1400 علاوه بر این منابع ، باید کتاب های دیگه ای هم حتما تهیه بشه و که توی یه پست جداگانه به اون می پردازم.

ادبیات : موضوعی های نشرالگو + ادبیات جامع کنکور نشر الگو + موج آزمون ادبیات + جزوه ادبیات آلا

عربی : کتاب های سال به سال میکرو نقره ای + کتاب درک مطلب عربی به همین سادگی از انتشارات گاج + سیر تا پیاز عربی سال دهم و یازدهم +فیلم های جمع بندی عربی آلا با تدریس آقای میلاد ناصح زاده 

دینی : دینی جامع پایه میکرو نقره ای + دینی جامع پایه خیلی سبز + دینی جامع پایه سفیر خرد +دینی آبی قلمچی سال دهم و یازدهم

زبان : زبان جامع مبتکران( شهاب اناری) + زبان سال به سال خیلی سبز ( کیاسالار) + زبان آیکیو سال دهم و یازدهم + زبان جامع نردبام 

زمین شناسی : زمین شناسی میکرو نقره ای

ریاضی : ریاضی جامع کنکور تجربی خیلی سبز ( پایه و دوازدهم ) + ریاضی دوازدهم نشرالگو (تست )+ ریاضی دوازدهم مهروماه ( آموزش فضایی) + ریاضی دهم نشرالگو ( سه بعدی ) +ریاضی یازدهم نشرالگو ( تست ) +ریاضی یازدهم  آبی قلمچی + ویدیو های آموزش  صفر تا صد ریاضی مهدی امینی راد سایت آلا + سه سطحی پایه و دوازدهم قلمچی + موج آزمون جامع ریاضی 

زیست : خیلی سبز سال به سال دهم یازدهم و دوازدهم + میکرو نقره ای دهم و یازدهم + سه سطحی پایه و دوزادهم + ویدیو های تدریس زیست آقای جلال موقاری سایت آلا 

فیزیک : میکرو نقره سال به سال فیزیک دهم یازدهم و دوازدهم + فیزیک پایه ( دهم و یازدهم ) خیلی سبز + فیزیک دو جلدی دوازدهم نشرالگو  + فیزیک خیلی سبز دوازدهم ( جلد 2 . فصل های 3 و 4) + سه سطحی پایه و دوازدهم + موج آزمون فیزیک (پایه)

شیمی : خیلی سبز سال به سال دهم یازدهم و دوازدهم + شیمی دو جلدی مبتکران دهم + شیمی دو جلدی مبتکران یازدهم  + شیمی میکرو نقره ای دهم + شیمی میکرو نقره ای یازدهم + موج آزمون شیمی پایه و دوزادهم + سه سطحی پایه و دوازدهم + فیلم های تدریس شیمی مهندس آقا جانی ( سایت خانه شیمی ) 

پ.ن1 :برای عربی لازمه که حتما حداقل یک کتاب تست دیگه هم بخرم  تست های میکرو به تنهایی کمه و کافی نیست

اگه تا آخر اسفند بتونم برنامه ی این دوماه رو عملی کنم یه اشتراک برای استفاده از تست ها و جزوات زیست ماز هم می خرم و تو ماه های باقی مونده از اونا استفاده می کنم.

پ.ن 2 :یه سری کتاب مربوط به دوران جمع بندی هم دارم که اون هارو بعدا می نویسم

پ.ن 3 :علاوه بر این کتاب ها قصد دارم از آرشیو تست های آزمون های سال گذشته و امسال گاج، قلمچی و گزینه 2  استفاده کنم .

پ.ن4 : برای دروس عمومی کتاب های زرد عمومی رو قصد دارم طی دوماه بهمن و اسفند کار کنم به طور کامل دارم فکر می کنم کلا برای دروس عمومی یه برنامه جدا از آزمون بریزم و این 4 تا درس رو تا قبل از عید به طور کامل یه دور مطالعه کنم همراه با تست و در کنارشون کتاب های زرد عمومی رو هم کار کنم و بعد از عید چند دور دیگه مرور و رفع اشکال انجام بدم شاید هم چندتا منبع تازه تهیه کنم و تست بیشتری کار کنم

روی دروس عمومی  به شدت حساب ویژه ای باز کردم برای کنکور

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها