من نمیدونم چرا دو روزه که انگار مسخ شدم . مدام میرم تو فکر و خیال و نتیجش ؟ اینه که امروز حتی به یک چهارم برنامم هم نرسیدم !! و خیلی‌ عصبانی ام

خیلی زمان از دست دادم این دو روز دو روزی که فرصت داشتم کم کاری که برای ریاضی کردم رو جبران کنم ولی از شانس من فقط سنگ نبارید از آسمون این مملکت توی این دو روز مدام پرش ذهن دارم و نمی تونم تمرکز کنم از طرفی یه صدایی تو سرم میگه تو باید الان اون دانش آموزی می بودی  که از این فرصت ۲ روزه که بقیه حواسشون پی مسائل دیگه بود استفاده کردی و  بکوب خوندی و پیشی گرفتی !!

مسخرس ؟میدونم

باید هرطور که شده برنامه ای که برای ریاضی ریختم رو عملی کنم و یه نمره خوب بگیرم که زیستمو جبران کنه واقعا تحمل معدل کمتر از ۱۸ رو ندارم

این تایمی که از دست دادم قرار نیست باعث بشه که بیخیال ۶۱۷ تا تست و ۳۸ تا ویدیو ریاضی بشم نمیخوام مغزمو شرطی کنم که یادبگیره اشکالی نداره اگه به برنامه نرسه  چون برنامه هارو میشه تغییر داد !

الان تازه میخوام عربی رو شروع‌کنم برای امتحان فردا و امیدوارم بیشتر از ۱ شب طول نکشه تا بتونم زودتر برگردم سر درس و مشق ریاضیم . متاسفانه وضعیت این روزا اصلا اون چیزی نیست که قرار بود باشه و وقتم داره از دستم میره. 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها